بازارچه مهربانی چیست؟

1396.12.08

بازارچه مهربانی نوعی بازارچه خود اشتغالی است که به منظور حمایت از افراد تشکیل شده است. خود اشتغالی همان خویش فرمایی و کار برای خود است که در آن کارفرمایی وجود ندارد. به این ترتیب فرد برای خود کار کرده و سود حاصل از کار را در زندگی و معیشت صرف می کند. بازارچه مهربانی "جاب با ما" یکی از انواع بازارچه های خود اشتغالی است که برای حمایت از اقشار آسیب پذیر به وجود آمده است.
افراد مشغول به فعالیت اقتصادی در بازارچه مهربانی شامل، زنان سرپرست خانوار، معلولین جسمی، جوانان بد سرپرست و دیگر افراد آسیب دیده اجتماعی هستند. توانمندسازی اقتصادی و خودکفایی اقتصادی این افراد در بهبود اوضاع خانوادگی و شرایط زندگی خانواده ها و کودکان تحت سرپرست نقش پر رنگی دارد.
افراد شاغل در بازارچه مهربانی خود کارفرمای خویش هستند و به صورت خود اشتغالی فعالیت می کنند. خود اشتغالی یکی از ریسک پذیرترین مشاغل در دنیا است که مهم ترین آن عدم ثبات اقتصادی و درآمد مشخص افراد است. در واقع میزان درآمد افراد بستگی به شرایط کاری داخل کارگاه، مشکلات خانوادگی و میزان حمایت عمومی از تولیدات دارد.
تامین معاش یکی از چالش های اصلی زنان سرپرست خانوار است. این زنان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستند که بنابر دلایل مختلفی مسئولیت اداره زندگی و معاش خانواده و فرزندان را بر عهده دارند. تقدیر و سپاس از زحمات نان آوران و سرپرستان زن خانوار یکی از اصول مهمی است که در بازارچه مهربانی قصد نیا به آن را داریم. این امر مهم با امکان عرضه محصولات بر روی سایت و فروش آنلاین دست سازهای هنری این افراد میسر شده است. 
همه معلولین جسمی، افراد بد سرپرست، زنان سرپرست خانوار، امکان مشارکت در این بازارچه و عرضه محصولات خود را دارند. کسب و کارهای خود اشتغالی نیاز به بازاریابی و تبلیغات دائمی دارند تا در سطح وسیعی معرفی شوند. عرضه آنلاین محصولات تولیدی این افراد در بازار مهربانی به عنوان یک فروشگاه آنلاین طرحی موفق و حمایتی است. بازار مهربانی با همه فروشگاه های آنلاین دیگر فرق دارد. اینجا همه دلی کار می کنند و قصد خیر دارند. بازار مهربانی یکی از بازارهای خیریه و حمایتی در فضای گسترده وب است که به طور مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط است.
جاب با ما ، حامی زنان سرپرست خانوار و معلولین جسمی

ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری